Locale Altele
Sambata, 15 Februarie 2025
Sam, 15 Feb 2025
LocaleEvenimentAdministratieSocialCulturalPoliticEconomicInfracţionalitateEducaţieReligieSportAlteleOh Canada
Ne găsești pe Facebook


InterneExterneAlteleDivertismentŞtiinţă/TehnolologieAuto/MotoSănătateLifestyleGalerie FotoParty Foto
Femeia violată la Pişcolt şi-a retras plângerea în schimbul unei sume de bani
Leontina Volosciuc  - Miercuri, 13 Mai 2009

În schimbul unei sume de bani care nu a fost făcută public, femeia din Pişcolt care a fost violată de un minor de 16 ani din localitatea Resighea şi-a retras plângerea miercuri dimineaţa la Parchetul de pe lângă Tribunalul Satu Mare.

Ea a căzut la un acord financiar cu părinţii băiatului.

Femeia a depus plângere la poliţie după ce băiatul de 16 ani a bătut-o şi a violat-o luni noaptea, în timp ce se îndrepta de la gară spre casă.

Minorul i-a furat şi telefonul mobil. 

La scurt timp de la sesizare, poliţiştii l-au identificat pe autorul violului, pe care l-au şi reţinut.

Miercuri dimineaţa, băiatul a fost prezentat instanţei de judecată, însă între timp familia sa a stat de vorbă cu femeia din Pişcolt şi s-au înţeles la o sumă.

Potrivit unor informaţii neoficiale, ar fi vorba de 150 milioane de lei vechi. Totuşi, băiatul este cercetat în continuare pentru furt calificat.

Tags: viol  sex  bani  piscolt  
2512 vizite
Distribuie pe


Un sătmărean și-a luat țeapă de 18.000 de euro după ce a cumpărat o rablă de mașină de la bătrân din Botoșani
Încă o ”caravană românească a morții” oprită de vameșii maghiari la Csengersima
Cei trei interlopi au fost arestați. Mascații au blocat strada! VIDEO
Amendă de peste 1.000 de euro pentru un român care a vrut să treacă o mașină pe platformă prin vama maghiară
Mai aveau puțin până la pensie, dar s-a certat cu nevasta și a amenințat-o. Acum nu mai are voie să intre în casă
A vrut să treacă de vama maghiară cu o dubă trasă de altă dubă. Nu a trecut
Un oșan, care fugea de pușcărie, s-a gândit că cel mai bun loc unde să se ascundă de Poliție e acasă. Nu s-a gândit bine
Încă un ”trenuleț” blocat de vameșii maghiari înainte de a intra în România
Fraierul anului: a vrut să intre în țară pe la Vama Petea, ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat, deși avea mandat de arestare pe numele său
Între altar și escrocherii
A vrut să treacă o camionetă pe platformă prin vama maghiară. N-a reușit.
Polițiștii au găsit mașina Jmekerului cu Audi într-o șură
Permis de conducere fals cumpărat cu 500 euro
Platformă auto periculoasă oprită la Csengersima. Polițiștii maghiari nu au permis intrarea ei în România
Fraieri pe bandă rulantă la intrarea în țară. Condamnați la pușcărie pentru conducere fără permis, prinși la Vama Petea
Biuţa, „scăpat” de autorităţi
Radare fixe în cinci localităţi din judeţ
Şmecherii se plimbă cu maşinile pe gheaţa lacului Călineşti
Beat la volan, a intrat cu maşina într-o pompă de la benzinărie
Jaf armat la RDS - UPDATE