Locale Altele
Luni, 25 Septembrie 2023
Luni, 25 Sept 2023
LocaleEvenimentAdministratieSocialCulturalPoliticEconomicInfracţionalitateEducaţieReligieSportAlteleOh Canada
Ne găsești pe Facebook

InterneExterneAlteleDivertismentŞtiinţă/TehnolologieAuto/MotoSănătateLifestyleGalerie FotoParty Foto
Două femei au furat produse dintr-un magazin din Negrești-Oaș
Poliția Satu Mare  - Joi, 12 Octombrie 2017

Marți, poliţiştii Formațiunii de Investigații Criminale din cadrul Poliţiei oraş Negrești Oaș au fost sesizați de către administratorul unei societăţi comerciale din Negreşti Oaş, despre faptul că în perioada 4 – 8 octombrie a.c., două femei ar fi sustras mai multe produse alimentare din respectiva societate.

Cele două au fost identificate ca fiind, o tânără, de 25 de ani, din comuna Vama şi o femeie de 42 de ani, din oraş Negreşti Oaş, care ar fi sustras mai multe produse, cauzând un prejudiciu de aproximativ 2.000 de lei.

În cauză s-a înregistrat dosar penal pentru comiterea infracțiunilor de furt calificat şi complicitate la  furt calificat şi s-a dispus măsura reținerii susnumitelor pentru 24 de ore, urmând a fi prezentate instanței de judecată cu propunere de dispunere a unor măsuri preventive.

Tags: femei hoate  furt  negresti oas  
1223 vizite
Distribuie pe


Un sătmărean și-a luat țeapă de 18.000 de euro după ce a cumpărat o rablă de mașină de la bătrân din Botoșani
Încă o ”caravană românească a morții” oprită de vameșii maghiari la Csengersima
Cei trei interlopi au fost arestați. Mascații au blocat strada! VIDEO
Amendă de peste 1.000 de euro pentru un român care a vrut să treacă o mașină pe platformă prin vama maghiară
Mai aveau puțin până la pensie, dar s-a certat cu nevasta și a amenințat-o. Acum nu mai are voie să intre în casă
A vrut să treacă de vama maghiară cu o dubă trasă de altă dubă. Nu a trecut
Un oșan, care fugea de pușcărie, s-a gândit că cel mai bun loc unde să se ascundă de Poliție e acasă. Nu s-a gândit bine
Încă un ”trenuleț” blocat de vameșii maghiari înainte de a intra în România
Fraierul anului: a vrut să intre în țară pe la Vama Petea, ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat, deși avea mandat de arestare pe numele său
Între altar și escrocherii
A vrut să treacă o camionetă pe platformă prin vama maghiară. N-a reușit.
Polițiștii au găsit mașina Jmekerului cu Audi într-o șură
Platformă auto periculoasă oprită la Csengersima. Polițiștii maghiari nu au permis intrarea ei în România
Permis de conducere fals cumpărat cu 500 euro
Fraieri pe bandă rulantă la intrarea în țară. Condamnați la pușcărie pentru conducere fără permis, prinși la Vama Petea
Biuţa, „scăpat” de autorităţi
Radare fixe în cinci localităţi din judeţ
Beat la volan, a intrat cu maşina într-o pompă de la benzinărie
Şmecherii se plimbă cu maşinile pe gheaţa lacului Călineşti
Jaf armat la RDS - UPDATE