Locale Altele
Marti, 22 Iunie 2021
Marti, 22 Iun 2021
Programul miniturneului de fotbal cu ocazia Zilelor Județului
SM Online  - Miercuri, 24 Iunie 2015

Un eveniment de mare amploare va avea loc la sfârșitul săptămânii în Satu Mare. Este vorba de Zilele Județului, iar cu aceasă ocazie, se vor organiza mai multe demonstrații sportive, dar și un mini turneu de fotbal pentru copii născuți în anul 2006 și 2007.

 

Iată programul:


Copii născuți în 2006 - 27 iunie 2015

Grupa A                              Grupa B

1.LPS Satu Mare                    5.Kinder Carei            

2.Juniorul Satu Mare                6.Il Calcio Negresti

3.Olimpia Satu Mare               7.Primavera Satu Mare

4.Somesul Satu Mare              8.Il Calcio Satu Mare

Faza 1. Jocuri in grupa

Ora 09,00

Teren A:  1.LPS Satu Mare -   2.Juniorul Satu Mare

Teren B:  3.Olimpia Satu Mare - 4.Somesul Satu Mare

Ora 09,15

Teren A:  5.Kinder Carei  - 6.Il Calcio Negresti

Teren B:  7.Primavera Satu Mare - 8.Il Calcio Satu Mare

Ora 09,30

Teren A:  1.LPS Satu Mare - 3.Olimpia Satu Mare

Teren B:  2.Juniorul Satu Mare - 4.Somesul Satu Mare

Ora 09,45

Teren A:  5.Kinder Carei - 7.Primavera Satu Mare

Teren B:  6.Il Calcio Negresti - 8.Il Calcio Satu Mare

Ora 10,00

Teren A: 1.LPS Satu Mare - 4.Somesul Satu Mare

Teren B: 3.Olimpia Satu Mare - 2.Juniorul Satu Mare

Ora 10,15

Teren A:  5.Kinder Carei - 8.Il Calcio Satu Mare

Teren B:  7.Primavera Satu Mare - 6.Il Calcio Negresti

Faza 2. Jocuri pentru clasament .

Ora 10,30

Teren A:  loc 4 gr A.........................-  loc 4 gr B.............................

Teren B:  loc 3 gr A.........................-  loc 3 gr B............................

Ora 10,45

Teren A:  loc 2 gr A.........................-  loc 2 gr B.............................

Teren  B: loc 1 gr A.........................-  loc 1 gr B............................   

ORA 11.00 Festivitatea de premiere

Durata unui joc 14 min, minge nr 4 , 4 jucatori pe teren, porti 2x1 .

Copii nascuti 2007

27 iunie 2015

Grupa A                                              Grupa B

1.Victoria Carei                                   5.Juniorul Satu Mare               

2.LPS Satu Mare                                  6.Il Calcio Negresti

3.Primavera Satu Mare                         7.Kinder Carei

4.Olimpia Satu Mare                             8.Il Calcio Satu Mare

Faza 1. Jocuri in grupa

Ora 11,30

Teren A: 1.Victoria Carei - 2.LPS Satu Mare

Teren B: 3.Primavera Satu Mare - 4.Olimpia Satu Mare

Ora 11,45

Teren A: 5.Juniorul Satu Mare - 6.Il Calcio Negresti

Teren B: 7.Kinder Carei - 8.Il Calcio Satu Mare

Ora 12,00

Teren A: 1.Victoria Carei - 3.Primavera Satu Mare

Teren B: 2.LPS Satu Mare - 4.Olimpia Satu Mare

Ora 12,15

Teren A:  5.Juniorul Satu Mare - 7.Kinder Carei

Teren B:  6.Il Calcio Negresti  - 8.Il Calcio Satu Mare

Ora 12,30

Teren A:  1.Victoria Carei  - 4.Olimpia Satu Mare

Teren B:  3.Primavera Satu Mare - 2.LPS Satu Mare

Ora 12,45

Teren A: 5.Juniorul Satu Mare - 8.Il Calcio Satu Mare

Teren B: 7.Kinder Carei - 6.Il Calcio Negresti

Faza 2. Jocuri pentru clasament .

Ora 13,00

Teren A: loc 4 gr A.........................-   loc 4 gr B.............................

Teren B: loc 3 gr A.........................-   loc 3 gr B............................

Ora 13,15

Teren A:  loc 2 gr A.........................-  loc 3 gr B.............................

Teren  B: loc 1 gr A.........................-  loc 3 gr B............................   

ORA 13.30 Festivitatea de premiere

Durata unui joc 14 min, minge nr 4 , 4 jucatori pe teren, porti 2x1 .

 

 

 

 

685 vizite
Distribuie pe